• slidebg1
  wszystko do produkcji schodów - baza dostawców
  baza wiedzy o schodach

Znadź dostawcę -

 • N-POL narzędzia do obróbki drewna

  N-POL narzędzia do obróbki drewna

  Bielsko-Biała, woj. Śląskie,
  ul. Międzyrzecka 183 ,
  tel. 33 8105484
  www.npol.com.pl

  N-POL jest jedną z wiodących firm na rynku krajowym w zakresie dostawy i pełnego serwisu narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Firma nasza powstała w 1994 roku. Produkujemy narzędzia, frezy spiralne VHM największy asortyment na rynku i eksportowane do ponad 20 krajów na świecie, Produkujemy również profilowe nożyki HM i frezy do CNC - PROFIL SYSTEM. Oferujemy również wiele innych najwyższej jakości narzędzi renomowanych producentów Europejskich. Odwiedź nasze strony klikając na wybraną domenę.
  www.solidcarbiderouter.com - strona anglielskojęzyczna z frezam VHM
  www.frezytrzpieniowe.com.pl - największa oferta frezów trzpieniowych do frezarek ręcznych i maszyn CNC

  grupy Strona WWW

 • Compass CAM/CNC

  Compass CAM/CNC

  Szczecin, woj. Zachodniopomorskie,
  ul. Wrocławska 48,
  tel. 603914554

  Oprogramowanie sterujące maszynami CNC do produkcji schodów. Compass CAM obsługuje wiele typów maszyn CNC, także te produkowane w Polsce. Maszyny 2, 3, 4 i 5-osiowe.

  Kod numeryczny policzka, stopnia, słupka, krzywulca po jednym kliknięciu!

  grupy

 • Compass Software CAD10

  Compass Software CAD10

  Szczecin, woj. Zachodniopomorskie,
  ul. Wrocławska 48,
  tel. 603914554
  www.compass.schody.pl

  Oprogramowanie do konstrukcji schodów Compass CAD serii 10. Program zaprojektowany dla Stolarza, a nie Architekta. Szybki, prosty, dokładny. Rzuty 3D dla klienta, materiałówka, szablony 1:1 lub DXF w standardzie.
  Pomoc i wsparcie przez cały czas, kilkuset użytkowników w całej Polsce. Zapraszamy!

  Polska Północna - 603 914 554; Polska Południowa - 604 085 863

  grupy Strona WWW

 • Pomiary Flexijet 3D

  Pomiary Flexijet 3D

  Szczecin, woj. Zachodniopomorskie,
  ul. Wrocławska 48,
  tel. 601796867
  flexijet.pl

  Sprzedaż oraz szkolenia z obsługi profesjonalnego systemu pomiarowego Flexijet 3D. Usługowe pomiary : nietypowych klatek schodowych, schodów betonowych, ścian łukowych, otworów , pomieszczeń itp. Wraz z pomiarem schodów oferujemy projekt konstrukcyjny w programie Compass CAD10 - szablony 1:1 lub pliki .dxf.

  grupy Strona WWW

 • Stairs&doors-pol

  Stairs&doors-pol

  Mirosławiec, woj. Zachodniopomorskie,
  ul. Dworcowa 9,
  tel. 661199422
  www.wycenaschodow.pl

  Za nami wiele lat owocnej współpracy z różnymi klientami - możemy pochwalić się realizacjami w zakresie projektowania i produkcji wyjątkowo solidnych, drewnianych schodów . Oferujemy nasze usługi, poparte specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem i nieustającą pasją w produkcji schodów.
  Specjalizujemy się w schodach giętych, dywanowych, świadczymy usługi wycinania schodów na 5-cio osiowym centrum CNC.

  grupy Strona WWW

 • PCG PLANTAG Sp z.o.o. / Jordan Lacke

  PCG PLANTAG Sp z.o.o. / Jordan Lacke

  Żmigród, woj. Dolnośląskie,
  ul. Parkowa 4A,
  tel. +48 71 380 82 0
  plantag.pl

  PLANTAG Coatings jako producent oraz dostawca materiałów lakierniczych dla przemysłu meblarskiego i drzewnego jest znany na rynku niemieckim oraz międzynarodowym od 1953 roku.
  Na początku 2013 roku firma Plantag Coatings nabyła prawa marki Jordan Lacke, marki z ponad 125 letnią tradycją, rozszerzając swą ofertę dla przemysłu meblarskiego i stolarskiego o ekskluzywne, specjalistyczne lakiery do bardzo wymagających powierzchni tj. np. schody.
  PLANTAG Coatings jest kompetentnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw zajmujących się przerobem drewna, dla przemysłu meblarskiego, a także dla producentów folii i tworzyw sztucznych. Współpracujące z nami firmy mogą liczyć na szybkie i trafne dobranie wybarwienia, ustalenie technologii aplikacji oraz porady w zakresie urządzeń lakierniczych i wyposażenia lakierni.

  grupy Strona WWW

 • Sklejka Trade

  Sklejka Trade

  Choroszcz, woj. Podlaskie,
  ul. Warszawska 6,
  tel. +48856623788
  sklejkatrade.pl

  Firma Sklejka Trade specjalizuje się w dystrybucji sklejek na terenie całej Polski oraz za granicą. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości: sklejki standardowe, specjalistyczne oraz własnej produkcji formatki sklejkowe. Zapewniamy szybkie dostawy towarów bezpośrednio do Państwa. Gwarantujemy fachowe doradztwo i rzetelną obsługę. Bazując na głębokiej wiedzy technicznej, handlowej i logistycznej, pomożemy Państwu obniżyć koszty zakupu oraz skrócić czas na znalezienie optymalnej oferty.

  grupy Strona WWW

 • LAP Laser Polska

  LAP Laser Polska

  Katowice, woj. Śląskie,
  ul. .,
  tel. 604085863
  www.laser.schody.pl

  Lap Laser - lasery projekcyjne dla CNC i stacji klejenia i wielu innych

  LAP Laser to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych producentów rozwiązań laserowych na świecie. Projektory graficzne LAP są produkowane w Niemczech , a ich jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami oraz współpracą z takimi firmami jak np. AirBus, Phillips czy Siemens. Zwiększoną funkcjonalność i zakres zastosowań lasera gwarantuje innowacyjne oprogramowanie sterujące laserem.

  grupy grupy Strona WWW

 • PUNTA

  PUNTA

  Elbląg, woj. Warmińsko-Mazurskie,
  ul. Piaskowa 6,
  tel. 55 235-65-15
  www.punta.com.pl

  Firma PUNTA oferuje szeroki wachlarz narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych pochodzących od renomowanych producentów europejskich.
  Między innymi: frezy trzpieniowe na płytki wymienne, frezy spiralne, narzędzia diamentowe, głowice frezujące, piły tarczowe i podcinaki, płytki i noże HM oraz HSS, uchwyty i tuleje do CNC, wiertła, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna. W asortymencie firmy PUNTA znajdują się również elektronarzędzia firmy FESTOOL oraz MAFELL.
  Podejmujemy się również dostarczenia nietypowych narzędzi na specjalne zamówienie klienta tj. frezy profilowe, głowice frezarskie, głowice strugarskie, wiertła dwustopniowe.
  Na szczególną uwagę zasługują narzędzia do produkcji schodów firmy AIGNER. AIGNER to liczący się w branży austriacki producent narzędzi frezujących dla przemysłu drzewnego.
  Zapraszamy do współpracy.

  grupy Strona WWW

 • Jacek Mierzejewski / dawn. Reichenbacher Hamuel w Polsce

  Jacek Mierzejewski / dawn. Reichenbacher Hamuel w Polsce

  Warszawa, woj. Mazowieckie,
  ul. Radomska 22/18a,
  tel. +48 601 222 904
  www.reichenbacher.pl

  Jacek Mierzejewski (JM Consulting) i firma Reichenbacher, obecni na Polskim rynku od 26 lat, to wiele udanych projektów w schodziarskiej branży. W ofercie: używane 4-ro i 5-osiowe maszyny, centra obróbkowe REICHENBACHER i MMB oraz MAKA. Kilkadziesiąt maszyn w Polsce to dowody właściwych wyborów polskich klientów. Dobry serwis! Zapraszamy wszystkich producentów schodów, stolarki budowlanej i wyposażenia wnętrz - do współpracy. Zapraszamy też do odwiedzenia stron: www.maka.com.pl , www.setzstufenmaschinen.de , www.reichenbacher.pl .

  grupy Strona WWW