Drewno Klejonka

GLOBALbiznes

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem produktów z modrzewia syberyjskiego oraz wielu gatunków egzotycznych. Tarcica i trepy.

Farby Lakiery Kleje

Kemichal

JLakier OCV826... firmy KEMICHAL - trwałe wykończenie powierzchni schodów.

Jeden z nielicznych na rynku produktów akrylowych (rozpuszczalnikowych 2K) posiadających certyfikat ścieralności w klasie AC6. Produkt idealny pod aplikację przy zastosowaniu pomp lakierniczych - długa żywotność mieszaniny ok. 36h. Produkt transparentny oraz biały w pełnej skali połyskowej od G03 - głęboki matt do G90 - połysk

COLORON - farby i lakiery

  • Farby i lakiery do schodów, drzwi i mebli,
  • Farby i lakiery do okien i drzwi, Impregnaty do drewna,
  • Uszczelki do okien i drzwi,
  • Silikony, masy uszczelniające,
  • materiały oraz systemy do montażu okien i drzwi
  • Kleje, materiały ścierne, oleje, sprzęt lakierniczy.

Maszyny i CNC

Felder Group

Felder - maszyny dla Stolarzy.
Jedna obrabiarka, pięć osi, nieskrępowana kreatywność -> profit H500 - 5-osiowe CNC do schodów i nie tylko
W usługowym zakładzie rzemieślniczym coraz więcej na znaczeniu zdobywa indywidualna obróbka różnorodnych materiałów. Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC gwarantuje nieograniczoną kreatywność i jednocześnie redukuje do minimum koszty zakupu oraz eksploatacji specjalnych agregatów i narzędzi.

Compass Software

Oprogramowanie Compass CAD/CAM/CNC do maszyn CNC do produkcji schodów. Systemy wspierające produkcję schodów.

Materiały Akcesoria

Global Service

Global Service zajmuje się dystrybucją specjalistycznych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego na rynek polski i na rynki krajów sąsiednich. Wszystkie nasze produkty są wyprodukowane w Europie, dzięki czemu możemy zaoferować: szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość produktów i stabilność cen. złącze MAXCON przeznaczone do połączeń stopnia z policzkiem schodów w sposób niewidoczny tj. pod stopniem (w wersji M8 oraz M10)

Apacheta Smart Systems

Firmowy sklep internetowy smartleds.pl oferujący sterowniki LED i RGB polskiej produkcji, specjalizujący się w oświetleniu schodowym.

STALTECH Paweł Lewandowski

Firma STALTECH Paweł Lewandowski zapewnia profesjonalne zaopatrzenie przemysłu w różnego rodzaju materiały ścierne i polerskie do obróbki różnego rodzaju materiałów oraz powierzchni wykonanych m.in. z drewna, szkła, metalu, stali, ceramiki, tworzyw sztucznych, itp. czołowych producentów (3M, Deerfos, Klingspor).

Coloray

Firma Coloray proponuje miedzy innymi naklejki na schody i podstopnice, dzięki którym można w łatwy szybki sposób odświeżyć schody i nadać im drugie życie. Bogaty wybór wzorów i kolorów sprawi, że stare schody, po renowacji staną się wizytówką całego domu lub mieszkania. Zobacz dostęne naklejki na naszej stronie

Narzędzia i elektronarzędzia

N-POL narzędzia do obróbki drewna

N-POL jest jedną z wiodących firm na rynku krajowym w zakresie dostawy i pełnego serwisu narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Produkujemy również profilowe nożyki HM i frezy do CNC - PROFIL SYSTEM. Oferujemy również wiele innych najwyższej jakości narzędzi renomowanych producentów Europejskich.

Szkło - Balustrady

RX Polska - Uchwyty punktowe do szkła

Firma RX POLSKA to producent i dystrybutor najwyższej jakości elementów balustrad szklanych. W naszej ofercie znajdują się między innymi uchwyty do szyb, rotule, mocowania do szkła i dystanse do szkła. Z pomocą naszych produktów skonstruują Państwo każdą szklaną balustradę oraz inne elementy wykończenia budynków.

Beky

Tralki i słupki toczone, spiralne jak na obrazkach. Możliwość zamówienia wzoru na wystawkę czy do salonu wystawowego. Możliwe zamówienie innych produktów z asortymentu CNC - skontaktuj się po wycenę.

Laser-Met

Firma Laser-Met Płock specjalizuje się w cięciu laserowym blach stalowych i aluminiowych, gięciem oraz produkcją detali.

Usługi i inne

Pomiary Flexijet 3D

Nasze usługi są najbardziej przydatne tam gdzie:
- pomiar jest trudnodostępny
- tam gdzie ważna jest precyzja pomiaru
- tam gdzie zdjąć trzeba pomiar łuków, kątów,załamań, ect
- tam gdzie są krzywe podłogi, ściany i uciekają kąty
Pracujemy zwykle przy:
- pomiarze odlewu schodów betonowych (pomiar wraz z projektem obłożenie drewnem)
-nietypowych otworach w stropie
- skomplikowanych ścianach - do kominy, łuki, krzywizny, wnęki
- pomiarach kuchni
- inwentaryzacji pomieszczeń do zabudowy (ściany , okna, drzwi)  i inne

Perfectwood - Zaślepki drewninane

Perfect Wood specjalizuje się w wytwarzaniu profesjonalnych zaślepek drewnianych na potrzeby rynku EU . Jesteśmy autorem unikatowej produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować możliwość każdej żądanej średnicy od 3mm do 120mm (w tym także połówki średnic... ) Masz indywidualny wzór, średnice? - My ją dla Ciebie wdrożymy. Gwarantujemy szybkość realizacji zamówień, najwyższą jakość i powtarzalność. Posiadamy w dystrybucji także wszelkiego rodzaju wkręty, śruby i inne mocowania potrzebne każdemu stolarzowi przy budowie, montażu schodów. Zadzwoń lub napisz do nas, wyślemy do Ciebie nasz aktualny pakiet reklamowy.

Z ofertą możesz zapoznać się na naszych stronach internetowych   www.drewnianezaslepki.pl   www.profiholzabdeckkappen.de    www.plugs-stairs.com