Znadź dostawcę -

Narzędzia i elektronarzędzia

 • N-POL narzędzia do obróbki drewna

  N-POL narzędzia do obróbki drewna

  Bielsko-Biała, woj. Śląskie,
  ul. Międzyrzecka 183 ,
  tel. 33 8105484
  www.npol.com.pl

  N-POL jest jedną z wiodących firm na rynku krajowym w zakresie dostawy i pełnego serwisu narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Firma nasza powstała w 1994 roku. Produkujemy narzędzia, frezy spiralne VHM największy asortyment na rynku i eksportowane do ponad 20 krajów na świecie, Produkujemy również profilowe nożyki HM i frezy do CNC - PROFIL SYSTEM. Oferujemy również wiele innych najwyższej jakości narzędzi renomowanych producentów Europejskich. Odwiedź nasze strony klikając na wybraną domenę.
  www.solidcarbiderouter.com - strona anglielskojęzyczna z frezam VHM
  www.frezytrzpieniowe.com.pl - największa oferta frezów trzpieniowych do frezarek ręcznych i maszyn CNC

  grupy Strona WWW

 • Pomiary Flexijet 3D

  Pomiary Flexijet 3D

  Szczecin, woj. Zachodniopomorskie,
  ul. Wrocławska 48,
  tel. 601796867
  flexijet.pl

  Sprzedaż oraz szkolenia z obsługi profesjonalnego systemu pomiarowego Flexijet 3D. Usługowe pomiary : nietypowych klatek schodowych, schodów betonowych, ścian łukowych, otworów , pomieszczeń itp. Wraz z pomiarem schodów oferujemy projekt konstrukcyjny w programie Compass CAD10 - szablony 1:1 lub pliki .dxf.

  grupy Strona WWW

 • LAP Laser Polska

  LAP Laser Polska

  Katowice, woj. Śląskie,
  ul. .,
  tel. 604085863
  www.laser.schody.pl

  Lap Laser - lasery projekcyjne dla CNC i stacji klejenia i wielu innych

  LAP Laser to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych producentów rozwiązań laserowych na świecie. Projektory graficzne LAP są produkowane w Niemczech , a ich jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami oraz współpracą z takimi firmami jak np. AirBus, Phillips czy Siemens. Zwiększoną funkcjonalność i zakres zastosowań lasera gwarantuje innowacyjne oprogramowanie sterujące laserem.

  grupy grupy Strona WWW

 • PUNTA

  PUNTA

  Elbląg, woj. Warmińsko-Mazurskie,
  ul. Piaskowa 6,
  tel. 55 235-65-15
  www.punta.com.pl

  Firma PUNTA oferuje szeroki wachlarz narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych pochodzących od renomowanych producentów europejskich.
  Między innymi: frezy trzpieniowe na płytki wymienne, frezy spiralne, narzędzia diamentowe, głowice frezujące, piły tarczowe i podcinaki, płytki i noże HM oraz HSS, uchwyty i tuleje do CNC, wiertła, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna. W asortymencie firmy PUNTA znajdują się również elektronarzędzia firmy FESTOOL oraz MAFELL.
  Podejmujemy się również dostarczenia nietypowych narzędzi na specjalne zamówienie klienta tj. frezy profilowe, głowice frezarskie, głowice strugarskie, wiertła dwustopniowe.
  Na szczególną uwagę zasługują narzędzia do produkcji schodów firmy AIGNER. AIGNER to liczący się w branży austriacki producent narzędzi frezujących dla przemysłu drzewnego.
  Zapraszamy do współpracy.

  grupy Strona WWW

 • BMF Group sp. z o.o.

  BMF Group sp. z o.o.

  Elbląg, woj. Warmińsko-Mazurskie,
  ul. Piaskowa 6,
  tel. 55 625 74 69
  www.bmf-group.pl

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi firm: Aigner, Benz, Famag i ProFit , które oferują szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Znamy potrzeby i wymagania rynku, dlatego współpracujemy wyłącznie z producentami, których wyróżnia wąska specjalizacja oraz wysoka jakość produkowanych narzędzi. Nasza oferta skierowana jest do partnerów handlowych związanych z branża drzewną i budowlaną, producentów mebli, producentów schodów, okien, drzwi, zakładów stolarskich, rzemieślników i hobbystów z pasją do tworzenia.
  Naszym partnerom i klientom oferujemy wysokojakościowe produkty oraz wsparcie wyszkolonego zespołu.
  Zapraszamy.

  grupy Strona WWW