Zdjęcia schodów / Blog

Aktualności


 • Schody kręcone / spiralne    Schody kręcone / spiralne

  Pierwszy schodowy wybór wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca, a my nie chcemy wchodzić po drabinie. Dobrze zaplanowane schody kręte zapewnią nam całkiem wygodną komunikację między kondygnacjami, przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejsce. O kilka przydatnych porad na temat schodów spiralnych poprosiliśmy producenta specjalizującego się w tego typu konstrukcjach, firmę Aspiral, Skorogoszcz - niedaleko Opola.

 • Schody dywanowe    Schody dywanowe

  Najmodniejsze ostatnio schody także w Polsce. Nowoczesny styl, pożądany tam, gdzie liczy się prostota oraz możliwie jak najbardziej ażurowa forma schodów. Zdjęcie miesiąca – schody dywanowe od Firmy "Trąbczyński" - są pretekstem, żeby przybliżyć temat coraz bardziej popularnego rodzaju schodów.

 • Gięte schody na beton    Gięte schody na beton

  Przykład pięknych, ekskluzywnych schodów będących obłożeniem betonu, których wykonawcą jest firma Moda na Drewno z Legnicy. Wylane schody betonowe zawsze stanowią przeszkodę i ograniczenie dla Stolarza. W tym przypadku był to odlew betonowy - krzywo wylany - w dodatku idący w łuku.

   

 • Koniec starej GaleriiSchodów.pl... jest początkiem nowej! :)    Koniec starej GaleriiSchodów.pl... jest początkiem nowej! :)

  GaleriaSchodow.pl przechodzi do historii jako zbiór blisko 1000 zdjęć schodów. Nie przyjmujemy już nowych zdjęć!
  Ale nowe zdjęcia można już dodawać do Nowej Galerii ze zdjęciami schodów

 • Galeria schodów także na Facebooku    Galeria schodów także na Facebooku