• Rintal Polska Sp. z o.o.

  Rintal Polska Sp. z o.o.

  00-716 Warszawa
  ul. ul. Bartycka 26 budynek 16A, box 847,
  tel. 022-8468303, 668-855521
  www.rintal.pl

  Firma Rintal Polska Sp z o.o. należy do włoskiej grupy Rintal SpA, która już od 1974 roku dostarcza klientom szeroką gamę schodów do wnętrz własnej produkcji. Bazując na najlepszych jakościowo materiałach oraz korzystając z dostępnych rozwiązań technologicznych, projekty znajdujące się w portfolio firmy od lat cechuje dynamiczna świeżość oraz nowoczesny lub klasyczny design połączone z walorami funkcjonalnymi zachowanymi na najwyższym poziomie. Firma Rintal Polska Sp z o.o. powstała w lipcu 1996 roku i w chwili obecnej należy do największych w Polsce firm produkujących schody na skalę przemysłową. Pozycję tę zawdzięcza inwestycjom we własne biuro projektowe i wzornicze oraz dobrze rozbudowanej sieci salonów i punktów sprzedaży. Produkcja schodów: drewnianych, modułowych, zabiegowych, kręconych, metalowych, samonośnych, obić schodów betonowych, poręczy i balustrad.

  Strona WWW

 • A.P.Rud Schody Piotr Rudnicki

  A.P.Rud Schody Piotr Rudnicki

  05-075 Warszawa
  ul. Wrzosowa 4a,
  tel. 501 772 733,
  aprudschody.com.pl

  Firma działa od 1996 roku na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Od początku zwracamy szczególną uwagę na jakość i trwałość naszych produktów. Stosujemy najlepsze materiały, poddajemy je rygorystycznym testom, a przede wszystkim dbamy o najwyższą staranność wykonania. Wprowadzamy też nowe technologie, stale poszerzając ofertę i możliwości produkcyjne firmy. Jak są zbudowane nasze schody ? Są to konstrukcje składane z gotowych prefabrykowanych elementów. Każdy z nich jest wykonany z keramzytobetonu - mieszanki cementu z keramzytem i piaskiem o dobieranej grubości ziarna. W zależności od wymaganego kształtu stopnie odlewa się w odpowiedniej formie, a następnie po kolei składa w spiralny bieg. Taka technologia daje możliwość bardzo swobodnej kombinacji rozmiarów i układu stopni, umożliwia też stworzenie niezwykle efektownych spiralnych konstrukcji. Schody są bezpieczne, wygodne, a przy tym doskonale pasują do rozmaitych stylów wnętrz, komponują się z wykończeniem nowoczesnym oraz tym o bardziej tradycyjnym charakterze, zarówno w budynkach prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Dzięki wysokiej wytrzymałości i trwałości nadają się również na zewnętrzne schody ewakuacyjne.

  Strona WWW

 • GROT

  GROT

  05-850 Ożarów Mazowiecki
  ul. Ul. Wojska Polskiego 1, Macierzysz k/Warszawy,
  tel. 022-7211401, 022-722 48 65
  www.grot.pl

  Posiadamy ponad dwudziesto letnie doświadczenie w wykonawstwie schodów oraz balustrad. Naszą domeną są nowoczesne konstrukcje schodowe ze stali nierdzewnej łączone ze stopniami z drewna egzotycznego.

  Strona WWW

 • Inox Dekor Sp. z o.o.

  Inox Dekor Sp. z o.o.

  04-857 Warszawa
  ul. ul. Mrówcza 37f,
  tel. (22) 353 46 99,
  www.inoxdekor.pl

  Firma Inox Dekor Sp. z o.o. ( powstała z przekształcenia firmy Inox Pro s.c ) działa na rynku od 1995 roku. Produkcję wyrobów ze stali kwasoodpornej rozpoczęliśmy od zaopatrzenia części gastronomicznej restauracji PIZZA HUT w stoły , okapy, regały itp. Obecnie wykonujemy typowe elementy ślusarki budowlanej ( schody, balustrady, daszki, słupy, poręcze, uchwyty drzwiowe, sufity podwieszane, cokoły ) oraz prace nietypowe ze stali kwasoodpornej połączone ze szkłem, kamieniem, drewnem i poliwęglanem. Prace te wykonujemy albo na podstawie dokumentacji klienta, lub własnej, sporządzonej na podstawie pomiarów. Oferujemy wykonanie, montaż oraz projektowanie mebli i innych akcesoriów związanych z wystrojem wnętrz. Nasz zespół konstrukcyjno-usługowy jest w stanie opracować technologię i konstrukcję każdego ( prawie ) wyrobu zaproponowanego przez klienta.

  Strona WWW

 • Zeldrew

  Zeldrew

  02-495 Warszawa
  ul. ul. Michałowicza 19,
  tel. 22 667 79 51 , 783 372 333
  www.zeldrew.republika.pl

  Firma specjalizuje się w produkcji schodów o konstrukcji samonośnej oraz kładzionych na beton. Wyroby wykonywane są są z litego, sezonowanego drewna (olcha, dąb, sosna) jak również z materiału powierzonego przez klienta. Współpracujemy z projektantami i na życzenie klienta wykonujemy aranżacje różnorodnych wnętrz: mieszkań, biur, restauracji

  Strona WWW