• DUBIŃSKI - Pracownia Stolarki Artystycznej

  DUBIŃSKI - Pracownia Stolarki Artystycznej

  83-110 Tczew
  ul. Gdańska 32,
  tel. 602-608050,
  www.dubinski.com.pl

  Pracownia Dubiński to najwyższy kunszt w sztuce stolarskiej oraz wyjątkowe i ekskluzywne meble wykonane ze szlachetnego drewna. Nasi rzemieślnicy tworzą i ręcznie zdobią najpiękniejsze schody i balustrady wykonane z dębu lub sosny. Wykonaliśmy m.in. wyjątkowe schody dla Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Naszym klientom oferujemy również ręcznie tworzone drzwi na wymiar zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne - na życzenie klienta bogato zdobione i rzeźbione. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński.

  Strona WWW

 • Rintal Polska Sp. z o.o.

  Rintal Polska Sp. z o.o.

  83-110 Tczew
  ul. ul. 30-go Stycznia 43,
  tel. 058-5324255,
  www.rintal.pl

  Firma Rintal Polska Sp z o.o. należy do włoskiej grupy Rintal SpA, która już od 1974 roku dostarcza klientom szeroką gamę schodów do wnętrz własnej produkcji. Bazując na najlepszych jakościowo materiałach oraz korzystając z dostępnych rozwiązań technologicznych, projekty znajdujące się w portfolio firmy od lat cechuje dynamiczna świeżość oraz nowoczesny lub klasyczny design połączone z walorami funkcjonalnymi zachowanymi na najwyższym poziomie. Firma Rintal Polska Sp z o.o. powstała w lipcu 1996 roku i w chwili obecnej należy do największych w Polsce firm produkujących schody na skalę przemysłową. Pozycję tę zawdzięcza inwestycjom we własne biuro projektowe i wzornicze oraz dobrze rozbudowanej sieci salonów i punktów sprzedaży. Produkcja schodów: drewnianych, modułowych, zabiegowych, kręconych, metalowych, samonośnych, obić schodów betonowych, poręczy i balustrad.

  Strona WWW

 • Sebstal

  Sebstal

  83-110 Tczew
  ul. Ar.Krajowej 43 e/1,
  tel. 501 312130,

  Schody na konstrukcjach stalowych i nierdzewnych,schody zewnętrzne kręcone i samonośne.Obłożenia schodów betonowych, schody drewniane samonośne. Balustrady nierdzewne ,szklane, kute oraz malowane ze stali węglowej.

 • Zakki, Wojciech Zakrzewski

  Zakki, Wojciech Zakrzewski

  83-120 Subkowy
  ul. Sportowa 6,
  tel. 509 159 398,
  www.zakki-schody.pl

  Specjalizujemy się w produkcji schodów i balustrad na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń . Wykonujemy schody gięte, schody zabiegowe, schody drewniane, schody metalowe, schody modułowe, schody dywanowe, schody sztycowe, obłożenie schodów betonowych, schody z oświetleniem typu led. Swe usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, obejmującą: bezpłatne wykonanie pomiaru, fachowe doradztwo i pomoc, wykonanie projektu (klient otrzymuje od nas wizualizacje 3d) produkcję, montaż.

  Strona WWW

 • Zalewski Bogdan, Usługowy Zakład Stolarski

  Zalewski Bogdan, Usługowy Zakład Stolarski

  83-120 Subkowy
  ul. Milenijna 13, Brzuśce,
  tel. (58) 533 -10-78, 602 - 636 - 875
  www.schody-zalewski.pl

  Usługi stolarskie (produkcja schodów)

  Strona WWW