• Schodmar

  Schodmar

  26-630 Radom
  ul. 11 Listopada 9,
  tel. 501 065 947, 504 175 778
  schodmar.pl

  Schody to niezbędny element konstrukcyjny w domu o kilku kondygnacjach. Ale coraz częściej są one traktowane również jako istotny element dekoracyjny, szczególnie jeśli umieszczone są w salonie. Pamiętajmy jednak, że schody to tylko część wystroju wnętrza. Jedynie odpowiednio zharmonizowana całość, wykończenie ścian, płaszczyzn poziomych i detali da odpowiedni efekt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i oparciu o różnego rodzaju technologie, produkujemy schody o najrozmaitszych kształtach. Każde schody wykonujemy z materiału litego. Nasze doświadczenie pozwala pomóc w wyborze materiału oraz rodzaju schodów.

  Strona WWW

 • Euromont

  Euromont

  26-624 Kowala
  ul. Trablice 68d ,
  tel. 502 204 486,
  www.euromont.radom.pl

  schody samonośne, balustrady nierdzewne, daszki

  Strona WWW

 • Nowoczesne Schody Kręcone - Profit S.C.

  Nowoczesne Schody Kręcone - Profit S.C.

  26-600 Radom
  ul. ul. Tartaczna 3/5,
  tel. 507 151 670,
  nowoczesne-schody.pl/

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu głównie nowoczesnych schodów kręconych na zamówienie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz biurze projektowych jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję schodów dokładnie do Twoich potrzeb. Wykonujemy schody z wielu materiałów dostępnych na rynku, takich jak szkło, metal, kamień lub drewno. Nasze schody są wykonane na konstrukcji stalowej, która jest prefabrykowana w naszym zakładzie, a następnie sprawnie i szybko montowana w Państwa domach. Oprócz schodów wewnętrznych przyjmujemy także zamówienia na schody zewnętrzne lub konstrukcje dla firm i zakładów pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz wykonanymi projektami na stronie www.

  Strona WWW

 • Nowoczesne-Schody.pl

  Nowoczesne-Schody.pl

  26-600 Radom
  ul. ul. Tartaczna 3/5,
  tel. 507 151 670,
  Nowoczesne-Schody.pl

  Nasza firma pojawiła się na polskim rynku w 2000 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji schodów i balustrad. Nasze produkty wykonujemy z tylko materiałów najwyższej jakości, co daje gwarancję trwałości i wieloletniego użytkowania. Wykonujemy schody: proste półkowe spiralne kręcone w dowolnym innym kształcie z materiałów takich jak: szkło drewno metal kamień

  Strona WWW

 • Porcel

  Porcel

  26-670 Pionki
  ul. Radomska 39,
  tel. 501 633 210,
  porcelpionki.pl

  Produkcja schodów zewnętrznych i wewnętrzych , krętych i zabiegowych o konstrukcji stalowej .

  Strona WWW

 • Stolmark

  Stolmark

  26-600 Radom
  ul. Stroma 5,
  tel. 501 478 485,
  schody-radom.pl

  Firma istnieje od 1990r..Jej głównym zakresem działania są usługi w zakresie wykonywania schodów na konstrukcji samonośnej,jak i obłożenie betonu drzewem.Do wykonywania tego typu usług wykorzystujemy różne gatunki drewna,począwszy od dębu poprzez buk,jesion,jawor,sosna,a kończywszy na gatunkach egzotycznych.Przy projektowaniu schodów wykorzystujemy także metal-szkło.Na zamówienie wykonamy schody nawet do nieba.

  Strona WWW