• Rintal Polska Sp. z o.o.

  Rintal Polska Sp. z o.o.

  53-680 Wrocław
  ul. Braniborska 14,
  tel. 601 964 229,
  www.rintal.pl

  Firma Rintal Polska Sp z o.o. należy do włoskiej grupy Rintal SpA, która już od 1974 roku dostarcza klientom szeroką gamę schodów do wnętrz własnej produkcji. Bazując na najlepszych jakościowo materiałach oraz korzystając z dostępnych rozwiązań technologicznych, projekty znajdujące się w portfolio firmy od lat cechuje dynamiczna świeżość oraz nowoczesny lub klasyczny design połączone z walorami funkcjonalnymi zachowanymi na najwyższym poziomie. Firma Rintal Polska Sp z o.o. powstała w lipcu 1996 roku i w chwili obecnej należy do największych w Polsce firm produkujących schody na skalę przemysłową. Pozycję tę zawdzięcza inwestycjom we własne biuro projektowe i wzornicze oraz dobrze rozbudowanej sieci salonów i punktów sprzedaży. Produkcja schodów: drewnianych, modułowych, zabiegowych, kręconych, metalowych, samonośnych, obić schodów betonowych, poręczy i balustrad.

  Strona WWW

 • Moda na Drewno

  Moda na Drewno

  59-220 Legnica
  ul. Senatorska 37,
  tel. 76 866 07 85, 504 898 222
  www.modanadrewno.pl

  * Wykonujemy schody wolno-stojące, schody na beton, schody na konstrukcji metalowej, elementy gięte.
  * Usługowe projektowanie schodów w Compass CAD 10 PLUS łącznie w wydrukami szablonów 1:1
  * Usługowe wycinanie na CNC z materiału powierzonego lub z naszego
  * Produkujemy drzwi drewniane wg wzoru własnego lub na życzenie klienta- meranti, dąb, buk, jesion, sosna.
  Doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1995 roku. Projektujemy i wykonujemy schody dla najbardziej wymagającego klienta. Dysponujemy mocami przerobowymi pozwalającymi wykonać nam schody w ekspresowym terminie nawet 2óch tygodni. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Legnicy gdzie można zobaczyć pełnowymiarowe schody oraz uzyskać fachowe doradztwo. Sporządzimy też dla Państwa projekt i wizualizację 3D. Liczba naszych zadowolonych Klientów systematycznie rośnie ze względu na konkurencyjne ceny i solidne wykonanie.

  Strona WWW

 • WIR Władysław Majoch

  WIR Władysław Majoch

  59-500 Złotoryja
  ul. Grunwaldzka 21,
  tel. 768787963, 604222841
  www.schodydywanowe.pl

  Schody dywanowe to propozycja dla inwestorów ceniących sobie minimalizm, prostą i oszczędną formę. To bezpieczne schody do nowoczesnych wnętrz. Względna prostota schodów dywanowych sprawia iż w równym stopniu przypominają dywan spływający po niewidocznych stopniach - skąd ich potoczna nazwa.

  Strona WWW

 • Stoltrak

  Stoltrak

  58-424 Pisarzowice
  ul. Pisarzowice 157,
  tel. 510834445, 757428888
  stoltrak.eu

  Firma specjalizuję się w produkcji wszelkiego rodzaju schodów, okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Posiadamy certyfikat na produkcję drzwi przeciwpożarowych EI30 oraz EI60. Zapraszamy do kontaktu.

  Strona WWW