• GROMOTKA

  GROMOTKA

  44-377 Wodzisław Śląski
  ul. Gagarina 12b,
  tel. 501260464, 517642900
  www.gromotka.pl

  Firma Gromotka jest producentem schodów, drzwi wewnętrznych oraz drzwi zewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji schodów oraz drzwi, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, zaowocowały bogatą ofertą wzorów, stanowiących inspirację do tworzenia kolejnych realizacji. Szeroka gama wykończeń jaką Państwu oferujemy sprawia, że praktycznie każdy projekt staje się unikalny. Tym samy pragniemy nadmienić, że przedstawione na stronie modele schodów i drzwi nie stanowią pełnej oferty a jedynie przykładowe realizacje. Z powodzeniem są one jednak punktem wyjścia dla komponowania własnego produktu.

  Strona WWW

 • Sob-Drew Tomasz Sobik

  Sob-Drew Tomasz Sobik

  44-264 Jankowice
  ul. Radosna 5,
  tel. 887939312, 887939312
  www.sob-drew.pl

  Producent schodów drewnianych i drzwi "Sob-Drew" jest wielopokoleniowym przedsiębiorstwem, którego początki sięgają wczesnych lat 50-tych ubiegłego wieku. Stolarskie umiejętności naszych pracowników i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń związanych z produkcją schodów i drzwi.
  Proces wykonywania drewnianych schodów rozpoczyna się od dokonania pomiarów klatki schodowej klienta, uzgodnienia wszelkich wymagań, przygotowania profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D od wzorującego wygląd faktycznej konstrukcji, a następnie podjęcie działań produkcyjnych, których celem jest zrealizowanie wcześniej założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane. Nasze możliwości pozwalają nam na wykonywanie schodów nowoczesnych o rozmaitych kształtach, połączonych z elementami ze stali szlachetnej lub metaloplastyki. Produkujemy schody zabiegowe lub z podestem, nowoczesne schody gięte, kręte, bez policzkowe, na podłożu betonowym. Mocowane przez nas balustrady mogą być klasyczne drewniane lub nowoczesne z zastosowaniem drewna giętego, elementów rzeźbionych lub jak wyżej stali nierdzewnej.
  Nasze produkty wykonujemy z drewna dębowego, bukowego, jesionowego oraz różnego rodzaju gatunku drewna egzotycznego. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fachowość oraz doświadczenie naszych pracowników.

  Strona WWW

 • Drewmark

  Drewmark

  43-186 Mikołów
  ul. Katowicka 110,
  tel. 504 457 525, 662 022 603
  drewmark-blasiak.pl

  Nasza firma oferuje swoje usługi od 1990 roku, jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami. Wiedza którą posiadamy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu oraz najnowocześniejszych technologiach, dzieki czemu firma ciągle rozwija się. Chcąc spełniać Państwa oczekiwania stale wyznaczamy sobie nowe cele i zadania. Jeśli chodzi o produkty stolarskie, etapy ich wytwarzania, począwszy od przetarcia drewna, suszenie materiału, klejenie, aż po precyzyjne wykonanie i montaż gotowego wyrobu wykonane jest przez nas samych. Posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, jesteśmy otwarci na propozycje i potrzeby klienta. Komplety schodów wyprodukowane w naszym zakładzie są indywidualnie mierzone i projektowane w najnowszym oprogramowaniu do produkcji schodów. Oferujemy schody z drewna krajowego. Etapy wytwarzania schoddów począwszy od przetarcia drewna, suszenia, aż po precyzyjne wykonanie i montaż gotowego wyrobu wykonane jest przez nas samych. W ofercie posiadamy parapety drewniane, doskonale podkreślają charakter wnętrza. Nasze wyroby charakteryzują się pełną fukncjonalnością, a także elegancją. Dokładamy wszelkich starań, aby przekładało się to na uznanie i zadowolenie naszych klientów.

  Strona WWW

 • Schody Jurrex

  Schody Jurrex

  43-186 Orzesze
  ul. Wojska Polskiego 43,
  tel. +48 600 111 664, +48 888 273 896
  www.schody-orzesze.pl

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i montażem schodów drewnianych działającą od 1993 roku. Na początku działalności oprócz wykonywania schodów firma oferowała szeroki zakres usług stolarskich, jednak w czasie zwiększonego rozwoju budownictwa i zwiększonego popytu na schody drewniane wyspecjalizowaliśmy się w ich produkcji. Nasze produkty wykonujemy z najlepszej jakości suszonego drewna krajowego, które są lakierowane i ewentualnie barwione na dowolny kolor. Dla bardziej wymagających oferujemy również gatunki drzew egzotycznych. W połączeniu drewna z innymi materiałami tworzymy designerskie i niepowtarzalne kompozycje o bardzo wysokiej jakości. Opierając się na najnowszym oprogramowaniu do schodów, obróbce CNC i zgranej ekipie fachowców jesteśmy w stanie realizować zamówienia w niedługim czasie i w dobrej cenie. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę - od dokonania pomiaru po realizację zlecenia. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze schodów i balustrad, bezpłatne wykonanie projektu 3D, a także profesjonalny montaż na terenie Śląska i okolic.

  Strona WWW

 • Stol-Dom P.Bachta&M.Bachta, Zakład Stolarski

  Stol-Dom P.Bachta&M.Bachta, Zakład Stolarski

  43-309 Bielsko-Biała
  ul. Kalinowa 7,
  tel. 533 333 568 , 601 455 307
  www.stol-dom.com.pl

  Stol-Dom S.C jest firmą świadczącą usługi stolarskie od 1995r. w zakresie obróbki drewna oraz montaż produktu. Oferujemy schody policzkowe, samonośne, proste i zabiegowe, dywanowe, nakładane na beton, odłogowane (pokrywane cienką warstwą okleiny naturalnej) oraz kacze. Wykończenia balustrad: tralki drewniane/metalowe, pręty poziome i pionowe, deski, szkło i inne. Wycinanie otworów na halogeny oraz wpusty na paski LED. Do schodów samonośnych wykonujemy projekty. Różne gatunki drewna - Buk, Dąb, Jesion. Charakterystyczną cechą naszych wyrobów jest solidne wykonanie oraz fachowy montaż. Nasza firma ceni sobie zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by prace odbywały się terminowo oraz według wytycznych klienta.

  Strona WWW