• Rintal Polska Sp. z o.o.

  Rintal Polska Sp. z o.o.

  93-566 Łódź
  ul. Wróblewskiego 70/72,
  tel. 601 451 040,
  www.rintal.pl

  Firma Rintal Polska Sp z o.o. należy do włoskiej grupy Rintal SpA, która już od 1974 roku dostarcza klientom szeroką gamę schodów do wnętrz własnej produkcji. Bazując na najlepszych jakościowo materiałach oraz korzystając z dostępnych rozwiązań technologicznych, projekty znajdujące się w portfolio firmy od lat cechuje dynamiczna świeżość oraz nowoczesny lub klasyczny design połączone z walorami funkcjonalnymi zachowanymi na najwyższym poziomie. Firma Rintal Polska Sp z o.o. powstała w lipcu 1996 roku i w chwili obecnej należy do największych w Polsce firm produkujących schody na skalę przemysłową. Pozycję tę zawdzięcza inwestycjom we własne biuro projektowe i wzornicze oraz dobrze rozbudowanej sieci salonów i punktów sprzedaży. Produkcja schodów: drewnianych, modułowych, zabiegowych, kręconych, metalowych, samonośnych, obić schodów betonowych, poręczy i balustrad.

  Strona WWW

 • Ziółkowski Schody

  Ziółkowski Schody

  91-231 Łódź
  ul. Warzywna 19,
  tel. 600 467 179,
  www.schodywz.pl

  Nasza firma powstała w 1982r. Zajmujemy się produkcją i montażem schodów drewnianych. Oferta schodów jest bardzo urozmaicona, wykonujemy schody o różnej konstrukcji i kształtach. Do pracy wykonywanych przez nas stosujemy materiały najwyższej jakości, gatunki drewna europejskiego jak również egzotycznego. Wykonujemy balustrady drewniane,łączone drewno-stal,drewno-szkło

  Strona WWW

 • Czech, Firma Stolarska

  Czech, Firma Stolarska

  93-482 Łódź
  ul. Eleonory 2,
  tel. 42-6620897, 607-682766
  www.schodyczech.pl

  Nasz zakład powstał w 1947 roku, a od 1990 roku specjalizuje sie w produkcji schodów drewnianych. Produkujemy schody na rynek krajowy oraz na rynek niemiecki w oparciu o projekt architektoniczny i wymagania konkretnego klienta. Naszym zadaniem jest też doradztwo i adaptacja schodów do klimatu i stylu wnętrza oraz gustu odbiorcy.

  Strona WWW

 • Euroschody

  Euroschody

  90-768 Łódź
  ul. Al. Włókniarzy 207,
  tel. 609 141 145,
  www.euroschody.pl

  Schody traktujemy jako kluczowy element wykończenia architektonicznego,dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla Państwa schody,które swoim stylem wkomponują się zarówno we wnętrze klasyczne jak i nowoczesne.Mając na uwadze pełne zadowolenie z naszych usług jesteśmy z naszym klientem od momentu pomiaru,poprzez wykonanie projektu i uzgodnieniu elementów wizualnych, a skończywszy na zamontowaniu schodów.

  Strona WWW

 • Galeria Schodów, Piotr Piwoński

  Galeria Schodów, Piotr Piwoński

  92-333 Łódź
  ul. Wydawnicza 1/3,
  tel. 508-218-476,
  www.galeria-schodow.pl

  W ofercie firmy znajdą Państwo pełen wachlarz schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Specjalizujemy się w konstrukcjach samonośnych drewnianych oraz opartych na elementach stalowych. Wszystko to w połączeniu z nowoczesnym designem oraz najwyższej jakości wykonaniem.

  Strona WWW

 • WOODSTYL

  WOODSTYL

  93-153 Łódź
  ul. Henryka, 8/18,
  tel. 426841786, 602687610
  www.woodstyl.com.pl

  Firma WOODSTYL ? producent schodów i podłóg ZAPRASZA!!! Jesteśmy producentem schodów różnych konstrukcji ? drewniane, metalowe oraz drewniano ? metalowe, pasujące do każdego wnętrza. Na życzenie klienta przedstawiciel naszej firmy nieodpłatnie dokona pomiaru, wg którego wykona indywidualny projekt i kosztorys schodów. Wybierając odpowiednio materiały, można tak przystosować schody, by harmonizowały z każdym wnętrzem, zapewniając oryginalny i niepowtarzalny styl. Dlatego tak ważny jest ich kształt i wykończenie. Jako stały element wnętrza mogą w sposób decydujący zaważyć na stylu i wyglądzie całego pomieszczenia. Między innymi dlatego drewno, jako materiał niezwykle różnorodny, naturalny i efektowny i jednocześnie trwały jest tak często wybierane jako surowiec do wykonania podłóg czy schodów.

  Strona WWW